Producent Drzwi i Łóżek Drewnianych

DRZWI NA ZAWSZE     TRWAŁOŚĆ-EKOLOGIA-STYL

las sosnowy

O Firmie

Zakład Drzewny AHAS powstał 20 listopada 1990 a jego założycielem był Aleksander Haś, z wykształcenia magister inżynier technologii drewna. Pierwsza siedziba fabryki mieściła się w Bratianie, następnie w Nowym Mieście Lubawskim, które znajduje sie na granicy województwa kujawsko-pomorskiego i województwa warmińsko-mazurskiego a pierwotna nazwa brzmiała ZPU Branży Drzewnej. Były to nieduże zakłady. Obecnie rozbudowany zakład znajduje się w Nowym Mieście Lub., przy ul. Kornela Makuszyńskiego.

Początkowo głównym asortymentem produkcyjnym fabryki były kuchnie oraz siedziska do krzeseł wojskowych. Następnie zgodnie z zapotrzebowaniem rynku zaczęto produkować łóżka piętrowe oraz drzwi z drewna sosnowego .

Właściciel Aleksander Haś modernizował i rozbudowywał zakład. Działanie jego przerwała w dniu 26.05.2003 śmierć. Od 27.05.2003 zakładem kieruje syn, Maciej Haś. Firma jest i była zakładem o charakterze rodzinnym. Przez wszystkie lata swojego istnienia dobrze zadomowiła się na terenie Nowego Miasta i okolic.

Obecnie podstawowym asortymentem produkcji są drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i garażowe . Dodatkowo poszerzono produkcję łóżek piętrowych i jednopoziomowych o nowe atrakcyjne wzory z przeznaczeniem dla dorosłych, młodzieży, dzieci i niemowląt. Ponadto uzupełniająco produkujemy wieszaki na ubrania, szafki-półki na buty i inne wyroby. Materiałem podstawowym stosowanym do wyrobów jest naturalne drewno sosnowe . Wyroby wytwarzane są w stanie surowym lub wykończone ekologicznym lakierem i farbami w wielu wzorach i kolorach. Na życzenie klienta wykonujemy inne wyroby np. meble z różnych materiałów.

Staramy się przez cały czas zdobywać nowych klientów i nowe rynki. W wielu miastach mamy swoich stałych odbiorców, którzy odwielu lat cenią sobie nasze wyroby. Sprzedażą naszych drzwi na terenie zachodniej Polski zajmuje się Grupa ABA, z główną siedzibą w Poznaniu.

Zapraszamy do działu strzedaży w Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Kornela Makuszyńskiego 3.

Gwarantujemy dobrą jakość i atrakcyjne ceny. Dysponujemy własnym transportem.

all rights reserved     Copyright ® AHAS